Apie Mus

Individualios komercinės įmonės vadovas Vytas Marozas savo veiklą pradėjo dar 1995 m., kai buvo atidaryta pirmoji Marijampolėje buitinės technikos parduotuvė „Kolibris“. Tuomet 100 kv.m plote įsikūrusi įmonė garsėjo kaip moderniausia technika prekiaujanti parduotuvė, traukianti klientus iš visos Lietuvos. Per ilgą laiką įmonė užmezgė glaudžius ryšius su pagrindiniais technikos tiekėjais ir tapo garsiausių firmų  – Sony, Samsung, Philips, Miele, Liebherr, Jura bei kitų - prekybos partnere.

„Per ilgus metus pavyko ne tik tapti patikimais tiekėjų partneriais, bet ir  įsigyti didžiulį būrį lojalių ir patirtį vertinančių klientų. Įgytas kliento pasitikėjimas – puikiausias atpildas už įdėtą darbą ir pastangas“ – sako įmonės vadovas Vytas Marozas.

Šiuo metu parduotuvė „Kolibris“ džiaugiasi būdama didžiausia Marijampolėje, ir galėdama pasiūlyti plačiausią ir įvairiausią vaizdo, garso ir buitinės technikos asortimentą. Įmonė savo paslaugas teikia ne tik individualiems klientams, bet ir juridiniams asmenims: patalpų įgarsinimas, garso, vaizdo technikos montavimas, maitinimo įstaigų kondicionavimas ir maisto gaminimo įrangos parinkimas – tai viena iš daugelio įmonės veiklos sričių. Savo klientams parduotuvė gali pasiūlyti aukščiausios kokybės techniką patraukliausiomis kainomis.

Profesionalumas ir patikimumas – tai didžiausias parduotuvės „Kolibris“ siekis ir darbo tikslas.